2,2’-Bis(diphenylphosphino)-1,1’-binaphthalene (1 x 10 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 10 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 98327-87-8 |
| Catalog number: | R0032WO,10g |
| Molar formula: | C44H32P2 |
| Molar weight: | 622.69 |
| Storage: | +20°C |
| EC-no: | 619-338-0 |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
2,2’-Bis(diphenylphosphino)-1,1’-binaphthalene (1 x 5 g)
- CAS: 98327-87-8
- Cat. No.: R0032WO,5g
price excl. vat
€ 117,36
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
2,2’-Bis(diphenylphosphino)-1,1’-binaphthalene (1 x 25 g)
- CAS: 98327-87-8
- Cat. No.: R0032WO,25g
price excl. vat
€ 226,48
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
2,2’-Bis(diphenylphosphino)-1,1’-binaphthalene (1 x 1 g)
- CAS: 98327-87-8
- Cat. No.: R0032WO,1g
price excl. vat
€ 92,65
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

