2-Methylenesuccinic acid (1 x 250 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 250 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 97-65-4 |
| Catalog number: | R003R5X,250g |
| Molar formula: | C5H6O4 |
| Molar weight: | 130.1 |
| Storage: | +20°C |
| EC-no: | 202-599-6 |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
2-Methylenesuccinic acid (1 x 200 g)
- CAS: 97-65-4
- Cat. No.: R003R5X,200g
price excl. vat
€ 129,74
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
2-Methylenesuccinic acid (1 x 25 g)
- CAS: 97-65-4
- Cat. No.: R003R5X,25g
price excl. vat
€ 92,67
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
2-Methylenesuccinic acid (1 x 100 g)
- CAS: 97-65-4
- Cat. No.: R003R5X,100g
price excl. vat
€ 98,84
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

