2,4-Dihydroxybenzaldehyde (1 x 25 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 25 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 95-01-2 |
| Catalog number: | R0032ZI,25g |
| Molar formula: | C7H6O3 |
| Molar weight: | 138.12 |
| Storage: | +20°C |
| EC-no: | 202-383-1 |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
2,4-Dihydroxybenzaldehyde (1 x 50 g)
- CAS: 95-01-2
- Cat. No.: R0032ZI,50g
price excl. vat
€ 142,09
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
2,4-Dihydroxybenzaldehyde (1 x 5 g)
- CAS: 95-01-2
- Cat. No.: R0032ZI,5g
price excl. vat
€ 98,84
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
2,4-Dihydroxybenzaldehyde (1 x 100 g)
- CAS: 95-01-2
- Cat. No.: R0032ZI,100g
price excl. vat
€ 154,45
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

