Xylan (1 x 10 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 10 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 9014-63-5 |
| Catalog number: | R0035ST,10g |
| Molar formula: | - |
| Molar weight: | - |
| Storage: | +20°C |
| EC-no: | 232-760-6 |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
Xylan (1 x 5 g)
- CAS: 9014-63-5
- Cat. No.: R0035ST,5g
price excl. vat
€ 98,93
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Xylan (1 x 25 g)
- CAS: 9014-63-5
- Cat. No.: R0035ST,25g
price excl. vat
€ 148,39
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Xylan (1 x 100 g)
- CAS: 9014-63-5
- Cat. No.: R0035ST,100g
price excl. vat
€ 293,69
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

