Tazobactam sodium (1 x 1 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 1 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 89785-84-2 |
| Catalog number: | R003UHP,1g |
| Molar formula: | C10H11N4NaO5S |
| Molar weight: | 322.274 |
| Storage: | +4°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
Tazobactam sodium (1 x 250 mg)
- CAS: 89785-84-2
- Cat. No.: R003UHP,250mg
price excl. vat
€ 551,89
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

