(5R)-5-Methyl-2-(1-methylethylidene)cyclohexanone (1 x 10 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 10 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 89-82-7 |
| Catalog number: | R003BDB,10g |
| Molar formula: | C10H16O |
| Molar weight: | 152.23 |
| Storage: | +20°C |
| EC-no: | 201-943-2 |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
(5R)-5-Methyl-2-(1-methylethylidene)cyclohexanone (1 x 15 g)
- CAS: 89-82-7
- Cat. No.: R003BDB,15g
price excl. vat
€ 277,95
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
(5R)-5-Methyl-2-(1-methylethylidene)cyclohexanone (1 x 5 g)
- CAS: 89-82-7
- Cat. No.: R003BDB,5g
price excl. vat
€ 160,60
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
(5R)-5-Methyl-2-(1-methylethylidene)cyclohexanone (1 x 1 g)
- CAS: 89-82-7
- Cat. No.: R003BDB,1g
price excl. vat
€ 105,00
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

