Glycyl-L-leucine (1 x 5 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 5 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 869-19-2 |
| Catalog number: | R004LA7,5g |
| Molar formula: | C8H16N2O3 |
| Molar weight: | 188.22 |
| Storage: | -20°C |
| EC-no: | 212-785-9 |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
Glycyl-L-leucine (1 x 25 g)
- CAS: 869-19-2
- Cat. No.: R004LA7,25g
price excl. vat
€ 312,24
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Glycyl-L-leucine (1 x 1 g)
- CAS: 869-19-2
- Cat. No.: R004LA7,1g
price excl. vat
€ 92,74
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

