Fmoc-Pro-Opfp (1 x 25 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 25 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 86060-90-4 |
| Catalog number: | R003QO1,25g |
| Molar formula: | C26H18F5NO4 |
| Molar weight: | 503.42 |
| Storage: | +4°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
Fmoc-Pro-Opfp (1 x 250 mg)
- CAS: 86060-90-4
- Cat. No.: R003QO1,250mg
price excl. vat
€ 111,21
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Fmoc-Pro-Opfp (1 x 5 g)
- CAS: 86060-90-4
- Cat. No.: R003QO1,5g
price excl. vat
€ 298,11
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Fmoc-Pro-Opfp (1 x 1 g)
- CAS: 86060-90-4
- Cat. No.: R003QO1,1g
price excl. vat
€ 160,63
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

