Shikonofuran A (1 x 1 mg)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 1 mg |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 85022-66-8 |
| Catalog number: | R00G61W,1mg |
| Molar formula: | C18H20O5 |
| Molar weight: | 316.35 |
| Storage: | +4°C |
| ADR: | not hazardous |
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 1 mg |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 85022-66-8 |
| Catalog number: | R00G61W,1mg |
| Molar formula: | C18H20O5 |
| Molar weight: | 316.35 |
| Storage: | +4°C |
| ADR: | not hazardous |