2-Chloro-4-fluorobenzaldehyde (1 x 10 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 10 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 84194-36-5 |
| Catalog number: | R00337U,10g |
| Molar formula: | C7H4ClFO |
| Molar weight: | 158.56 |
| Storage: | +20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
2-Chloro-4-fluorobenzaldehyde (1 x 100 g)
- CAS: 84194-36-5
- Cat. No.: R00337U,100g
price excl. vat
€ 173,12
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
2-Chloro-4-fluorobenzaldehyde (1 x 5 g)
- CAS: 84194-36-5
- Cat. No.: R00337U,5g
price excl. vat
€ 92,74
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
2-Chloro-4-fluorobenzaldehyde (1 x 25 g)
- CAS: 84194-36-5
- Cat. No.: R00337U,25g
price excl. vat
€ 105,11
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

