Sultamicillin tosylate (1 x 25 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 25 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 83105-70-8 |
| Catalog number: | R0036J1,25g |
| Molar formula: | C25H30N4O9S2 · C7H8O3S · xH2O |
| Molar weight: | 766.85 (anhydrous) |
| Storage: | +4°C |
| ADR: | request |
Alternative products
Sultamicillin tosylate (1 x 100 mg)
- CAS: 83105-70-8
- Cat. No.: R0036J1,100mg
price excl. vat
€ 136,02
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Sultamicillin tosylate (1 x 5 g)
- CAS: 83105-70-8
- Cat. No.: R0036J1,5g
price excl. vat
€ 262,78
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Sultamicillin tosylate (1 x 1 g)
- CAS: 83105-70-8
- Cat. No.: R0036J1,1g
price excl. vat
€ 142,21
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

