CHAPSO (1 x 1 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 1 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 82473-24-3 |
| Catalog number: | R00ID8Q,1g |
| Molar formula: | C32H58N2O8S |
| Molar weight: | 630.88 |
| Storage: | +20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
CHAPSO (1 x 250 mg)
- CAS: 82473-24-3
- Cat. No.: R00ID8Q,250mg
price excl. vat
€ 185,49
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
CHAPSO (1 x 100 mg)
- CAS: 82473-24-3
- Cat. No.: R00ID8Q,100mg
price excl. vat
€ 129,84
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

