Brilliant cresyl blue (1 x 25 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 25 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 81029-05-2 |
| Catalog number: | R00G2I7,25g |
| Molar formula: | C17H20N3OCl · 1/2ZnCl2 |
| Molar weight: | 385.96 |
| Storage: | +20°C |
| EC-no: | 279-675-0 |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
Brilliant cresyl blue (1 x 5 g)
- CAS: 81029-05-2
- Cat. No.: R00G2I7,5g
price excl. vat
€ 160,60
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Brilliant cresyl blue (1 x 500 g)
- CAS: 81029-05-2
- Cat. No.: R00G2I7,500g
price excl. vat
€ 2.106,24
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Brilliant cresyl blue (1 x 100 g)
- CAS: 81029-05-2
- Cat. No.: R00G2I7,100g
price excl. vat
€ 703,11
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

