Cesiumiodide (1 x 5 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 5 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 7789-17-5 |
| Catalog number: | R000JL9,5g |
| Molar formula: | CsI |
| Molar weight: | 259.81 |
| Storage: | +20°C |
| ADR: | request |
Alternative products
Cesiumiodide (1 x 100 g)
- CAS: 7789-17-5
- Cat. No.: R000JL9,100g
price excl. vat
€ 283,16
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Cesiumiodide (1 x 25 g)
- CAS: 7789-17-5
- Cat. No.: R000JL9,25g
price excl. vat
€ 142,09
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Cesiumiodide (1 x 10 g)
- CAS: 7789-17-5
- Cat. No.: R000JL9,10g
price excl. vat
€ 123,56
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

