Tellurium dioxide (1 x 25 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 25 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 7446-07-3 |
| Catalog number: | R003UI2,25g |
| Molar formula: | TeO2 |
| Molar weight: | 159.6 |
| Storage: | +20°C |
| UN-no: | 3077 |
| ADR: | true |
Alternative products
Tellurium dioxide (1 x 5 g)
- CAS: 7446-07-3
- Cat. No.: R003UI2,5g
price excl. vat
€ 154,45
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

