Silver (1 x 5 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 5 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 7440-22-4 |
| Catalog number: | R003U94,5g |
| Molar formula: | Ag |
| Molar weight: | 107.86 |
| Storage: | +20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
Silver (1 x 50 g)
- CAS: 7440-22-4
- Cat. No.: R003U94,50g
price excl. vat
€ 814,83
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Silver (1 x 25 g)
- CAS: 7440-22-4
- Cat. No.: R003U94,25g
price excl. vat
€ 483,35
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Silver (1 x 1 g)
- CAS: 7440-22-4
- Cat. No.: R003U94,1g
price excl. vat
€ 117,36
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

