Boc-Glu(OcHex)-OH (1 x 1 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 1 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 73821-97-3 |
| Catalog number: | R003OHF,1g |
| Molar formula: | C16H27NO6 |
| Molar weight: | 329.39 |
| Storage: | +4°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
Boc-Glu(OcHex)-OH (1 x 5 g)
- CAS: 73821-97-3
- Cat. No.: R003OHF,5g
price excl. vat
€ 117,38
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Boc-Glu(OcHex)-OH (1 x 25 g)
- CAS: 73821-97-3
- Cat. No.: R003OHF,25g
price excl. vat
€ 210,05
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Boc-Glu(OcHex)-OH (1 x 10 g)
- CAS: 73821-97-3
- Cat. No.: R003OHF,10g
price excl. vat
€ 148,27
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

