Fmoc-Gln-OH (1 x 25 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 25 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 71989-20-3 |
| Catalog number: | R003QNB,25g |
| Molar formula: | C20H20N2O5 |
| Molar weight: | 368.38 |
| Storage: | +4°C |
| EC-no: | 276-254-3 |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
Fmoc-Gln-OH (1 x 5 g)
- CAS: 71989-20-3
- Cat. No.: R003QNB,5g
price excl. vat
€ 105,02
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Fmoc-Gln-OH (1 x 1 g)
- CAS: 71989-20-3
- Cat. No.: R003QNB,1g
price excl. vat
€ 105,02
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Fmoc-Gln-OH (1 x 10 g)
- CAS: 71989-20-3
- Cat. No.: R003QNB,10g
price excl. vat
€ 111,21
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

