Didecyl Dimethyl Ammonium Chloride (1 x 50 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 50 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 7173-51-5 |
| Catalog number: | R0036QH,50g |
| Molar formula: | C22H48ClN |
| Molar weight: | 362.08 |
| Storage: | +20°C |
| EC-no: | 230-525-2 |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
Didecyl Dimethyl Ammonium Chloride (1 x 250 g)
- CAS: 7173-51-5
- Cat. No.: R0036QH,250g
price excl. vat
€ 210,05
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Didecyl Dimethyl Ammonium Chloride (1 x 100 g)
- CAS: 7173-51-5
- Cat. No.: R0036QH,100g
price excl. vat
€ 129,74
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Didecyl Dimethyl Ammonium Chloride (1 x 25 g)
- CAS: 7173-51-5
- Cat. No.: R0036QH,25g
price excl. vat
€ 98,84
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

