n-Dodecyl β-D-maltoside (1 x 10 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 10 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 69227-93-6 |
| Catalog number: | R006B8X,10g |
| Molar formula: | C24H46O11 |
| Molar weight: | 510.62 |
| Storage: | -20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
n-Dodecyl β-D-maltoside (1 x 5 g)
- CAS: 69227-93-6
- Cat. No.: R006B8X,5g
price excl. vat
€ 494,13
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
n-Dodecyl β-D-maltoside (1 x 250 mg)
- CAS: 69227-93-6
- Cat. No.: R006B8X,250mg
price excl. vat
€ 135,88
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
n-Dodecyl β-D-maltoside (1 x 1 g)
- CAS: 69227-93-6
- Cat. No.: R006B8X,1g
price excl. vat
€ 221,33
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

