POPSO (1 x 5 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 5 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 68189-43-5 |
| Catalog number: | R005YLM,5g |
| Molar formula: | C10H22N2O8S2 · xH2O |
| Molar weight: | 362.42 (anhydrous) |
| Storage: | +20°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
POPSO (1 x 500 g)
- CAS: 68189-43-5
- Cat. No.: R005YLM,500g
price excl. vat
€ 307,63
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
POPSO (1 x 25 g)
- CAS: 68189-43-5
- Cat. No.: R005YLM,25g
price excl. vat
€ 111,30
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
POPSO (1 x 100 g)
- CAS: 68189-43-5
- Cat. No.: R005YLM,100g
price excl. vat
€ 154,58
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

