Sodium phenyl phosphate dibasic dihydrate (1 x 5 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 5 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 66778-08-3 |
| Catalog number: | R003UDM,5g |
| Molar formula: | C6H5PO4Na2 · 2H2O |
| Molar weight: | 218.06 |
| Storage: | +4°C |
| EC-no: | 221-917-4 |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
Sodium phenyl phosphate dibasic dihydrate (1 x 100 g)
- CAS: 66778-08-3
- Cat. No.: R003UDM,100g
price excl. vat
€ 713,94
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Sodium phenyl phosphate dibasic dihydrate (1 x 25 g)
- CAS: 66778-08-3
- Cat. No.: R003UDM,25g
price excl. vat
€ 303,69
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Sodium phenyl phosphate dibasic dihydrate (1 x 1 g)
- CAS: 66778-08-3
- Cat. No.: R003UDM,1g
price excl. vat
€ 98,83
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

