Z-D-Glu-Obzl (1 x 1 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 1 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 65706-99-2 |
| Catalog number: | R00FA33,1g |
| Molar formula: | C20H21NO6 |
| Molar weight: | 371.39 |
| Storage: | +4°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
Z-D-Glu-Obzl (1 x 5 g)
- CAS: 65706-99-2
- Cat. No.: R00FA33,5g
price excl. vat
€ 111,21
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Z-D-Glu-Obzl (1 x 25 g)
- CAS: 65706-99-2
- Cat. No.: R00FA33,25g
price excl. vat
€ 228,59
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Z-D-Glu-Obzl (1 x 10 g)
- CAS: 65706-99-2
- Cat. No.: R00FA33,10g
price excl. vat
€ 142,09
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

