1-Methoxy-5-Methylphenazinium Methyl Sulfate (1 x 1 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 1 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 65162-13-2 |
| Catalog number: | R0032SM,1g |
| Molar formula: | C15H16N2O5S |
| Molar weight: | 336.36 |
| Storage: | +20°C |
| EC-no: | 265-579-6 |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
1-Methoxy-5-Methylphenazinium Methyl Sulfate (1 x 10 mg)
- CAS: 65162-13-2
- Cat. No.: R0032SM,10mg
price excl. vat
€ 240,94
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
1-Methoxy-5-Methylphenazinium Methyl Sulfate (1 x 250 mg)
- CAS: 65162-13-2
- Cat. No.: R0032SM,250mg
price excl. vat
€ 479,82
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
1-Methoxy-5-Methylphenazinium Methyl Sulfate (1 x 100 mg)
- CAS: 65162-13-2
- Cat. No.: R0032SM,100mg
price excl. vat
€ 311,98
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

