Nonadecanoic Acid (1 x 5 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 5 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 646-30-0 |
| Catalog number: | R00E9G6,5g |
| Molar formula: | CH3(CH2)17COOH |
| Molar weight: | 298.5 |
| Storage: | +20°C |
| EC-no: | 211-472-4 |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
Nonadecanoic Acid (1 x 25 g)
- CAS: 646-30-0
- Cat. No.: R00E9G6,25g
price excl. vat
€ 335,11
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Nonadecanoic Acid (1 x 1 g)
- CAS: 646-30-0
- Cat. No.: R00E9G6,1g
price excl. vat
€ 111,18
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Nonadecanoic Acid (1 x 100 g)
- CAS: 646-30-0
- Cat. No.: R00E9G6,100g
price excl. vat
€ 883,26
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

