Pyrrole-2-carboxylic Acid (1 x 5 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 5 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 634-97-9 |
| Catalog number: | R0035JZ,5g |
| Molar formula: | C5H5NO2 |
| Molar weight: | 111.1 |
| Storage: | +4°C |
| EC-no: | 211-221-9 |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
Pyrrole-2-carboxylic Acid (1 x 25 g)
- CAS: 634-97-9
- Cat. No.: R0035JZ,25g
price excl. vat
€ 210,01
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Pyrrole-2-carboxylic Acid (1 x 1 g)
- CAS: 634-97-9
- Cat. No.: R0035JZ,1g
price excl. vat
€ 98,83
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Pyrrole-2-carboxylic Acid (1 x 10 g)
- CAS: 634-97-9
- Cat. No.: R0035JZ,10g
price excl. vat
€ 135,88
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

