H-D-Pro-NH2 (1 x 5 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 5 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 62937-45-5 |
| Catalog number: | R00IB46,5g |
| Molar formula: | C5H10N2O |
| Molar weight: | 114.15 |
| Storage: | +20°C |
| ADR: | request |
Alternative products
H-D-Pro-NH2 (1 x 25 g)
- CAS: 62937-45-5
- Cat. No.: R00IB46,25g
price excl. vat
€ 252,26
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
H-D-Pro-NH2 (1 x 1 g)
- CAS: 62937-45-5
- Cat. No.: R00IB46,1g
price excl. vat
€ 92,67
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

