Cefoperazone Sodium (1 x 5 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 5 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 62893-20-3 |
| Catalog number: | R003OQD,5g |
| Molar formula: | C25H26N9NaO8S2 |
| Molar weight: | 667.65 |
| Storage: | +4°C |
| EC-no: | 263-751-5 |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
Cefoperazone Sodium (1 x 250 mg)
- CAS: 62893-20-3
- Cat. No.: R003OQD,250mg
price excl. vat
€ 105,02
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Cefoperazone Sodium (1 x 25 g)
- CAS: 62893-20-3
- Cat. No.: R003OQD,25g
price excl. vat
€ 293,45
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Cefoperazone Sodium (1 x 1 g)
- CAS: 62893-20-3
- Cat. No.: R003OQD,1g
price excl. vat
€ 117,38
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

