Oxythiamine, HCl (1 x 5 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 5 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 614-05-1 |
| Catalog number: | R00E9HW,5g |
| Molar formula: | C12H16ClN3O2S · HCl |
| Molar weight: | 339.26 |
| Storage: | +4°C |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
Oxythiamine, HCl (1 x 500 mg)
- CAS: 614-05-1
- Cat. No.: R00E9HW,500mg
price excl. vat
€ 433,35
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Oxythiamine, HCl (1 x 1 g)
- CAS: 614-05-1
- Cat. No.: R00E9HW,1g
price excl. vat
€ 527,12
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

