Adenosine 5'-monophosphate (1 x 5 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 5 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 61-19-8 |
| Catalog number: | R00IAS7,5g |
| Molar formula: | C10H14N5O7P |
| Molar weight: | 347.22 |
| Storage: | +4°C |
| EC-no: | 200-500-0 |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
Adenosine 5'-monophosphate (1 x 100 g)
- CAS: 61-19-8
- Cat. No.: R00IAS7,100g
price excl. vat
€ 142,09
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Adenosine 5'-monophosphate (1 x 25 g)
- CAS: 61-19-8
- Cat. No.: R00IAS7,25g
price excl. vat
€ 98,84
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Adenosine 5'-monophosphate (1 x 10 g)
- CAS: 61-19-8
- Cat. No.: R00IAS7,10g
price excl. vat
€ 92,67
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

