Bifonazole (1 x 25 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 25 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 60628-96-8 |
| Catalog number: | R00IAQ8,25g |
| Molar formula: | C22H18N2 |
| Molar weight: | 310.39 |
| Storage: | +20°C |
| EC-no: | 262-336-6 |
| ADR: | request |
Alternative products
Bifonazole (1 x 5 g)
- CAS: 60628-96-8
- Cat. No.: R00IAQ8,5g
price excl. vat
€ 111,21
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

