4-Chloronaphthalen-1-ol (1 x 5 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 5 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 604-44-4 |
| Catalog number: | R00E8WW,5g |
| Molar formula: | ClC10H6OH |
| Molar weight: | 178.61 |
| Storage: | -20°C |
| EC-no: | 210-068-5 |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
4-Chloronaphthalen-1-ol (1 x 25 g)
- CAS: 604-44-4
- Cat. No.: R00E8WW,25g
price excl. vat
€ 440,02
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
4-Chloronaphthalen-1-ol (1 x 1 g)
- CAS: 604-44-4
- Cat. No.: R00E8WW,1g
price excl. vat
€ 123,50
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
4-Chloronaphthalen-1-ol (1 x 10 g)
- CAS: 604-44-4
- Cat. No.: R00E8WW,10g
price excl. vat
€ 297,98
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

