Adenosine Cyclophosphate (1 x 5 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 5 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 60-92-4 |
| Catalog number: | R00IAN5,5g |
| Molar formula: | C10H12N5O6P |
| Molar weight: | 329.21 |
| Storage: | -20°C |
| EC-no: | 200-492-9 |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
Adenosine Cyclophosphate (1 x 25 g)
- CAS: 60-92-4
- Cat. No.: R00IAN5,25g
price excl. vat
€ 497,74
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Adenosine Cyclophosphate (1 x 250 mg)
- CAS: 60-92-4
- Cat. No.: R00IAN5,250mg
price excl. vat
€ 98,93
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Adenosine Cyclophosphate (1 x 1 g)
- CAS: 60-92-4
- Cat. No.: R00IAN5,1g
price excl. vat
€ 105,11
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

