9-[(2-Hydroxyethoxy)Methyl]Guanine (1 x 25 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 25 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 59277-89-3 |
| Catalog number: | R0034F0,25g |
| Molar formula: | C8H11N5O3 |
| Molar weight: | 225.2 |
| Storage: | -20°C |
| EC-no: | 261-685-1 |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
9-[(2-Hydroxyethoxy)Methyl]Guanine (1 x 250 g)
- CAS: 59277-89-3
- Cat. No.: R0034F0,250g
price excl. vat
€ 298,35
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
9-[(2-Hydroxyethoxy)Methyl]Guanine (1 x 5 g)
- CAS: 59277-89-3
- Cat. No.: R0034F0,5g
price excl. vat
€ 98,93
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

