2-(Carbamoyloxy)-N,N,N-trimethyl-1-propanaminium Chloride (1 x 1 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 1 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 590-63-6 |
| Catalog number: | R00IAHH,1g |
| Molar formula: | C7H17ClN2O2 |
| Molar weight: | 196.68 |
| Storage: | +4°C |
| EC-no: | 209-686-8 |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
2-(Carbamoyloxy)-N,N,N-trimethyl-1-propanaminium Chloride (1 x 5 g)
- CAS: 590-63-6
- Cat. No.: R00IAHH,5g
price excl. vat
€ 216,09
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
2-(Carbamoyloxy)-N,N,N-trimethyl-1-propanaminium Chloride (1 x 25 g)
- CAS: 590-63-6
- Cat. No.: R00IAHH,25g
price excl. vat
€ 450,71
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

