5'-Uridylic acid (1 x 5 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 5 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 58-97-9 |
| Catalog number: | R00IABM,5g |
| Molar formula: | C9H13N2O9P |
| Molar weight: | 324.18 |
| Storage: | -20°C |
| EC-no: | 200-408-0 |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
5'-Uridylic acid (1 x 250 mg)
- CAS: 58-97-9
- Cat. No.: R00IABM,250mg
price excl. vat
€ 92,67
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
5'-Uridylic acid (1 x 1 g)
- CAS: 58-97-9
- Cat. No.: R00IABM,1g
price excl. vat
€ 98,84
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
5'-Uridylic acid (1 x 10 g)
- CAS: 58-97-9
- Cat. No.: R00IABM,10g
price excl. vat
€ 166,80
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

