Dipyridamole (1 x 5 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 5 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 58-32-2 |
| Catalog number: | R00IABB,5g |
| Molar formula: | C24H40N8O4 |
| Molar weight: | 504.63 |
| Storage: | +20°C |
| EC-no: | 200-374-7 |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
Dipyridamole (1 x 25 g)
- CAS: 58-32-2
- Cat. No.: R00IABB,25g
price excl. vat
€ 236,82
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Dipyridamole (1 x 1 g)
- CAS: 58-32-2
- Cat. No.: R00IABB,1g
price excl. vat
€ 98,84
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Dipyridamole (1 x 10 g)
- CAS: 58-32-2
- Cat. No.: R00IABB,10g
price excl. vat
€ 197,69
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

