8-Chloro-11-(4-methyl-1-piperazinyl)-5H-dibenzo[b,e][1,4]diazepine (1 x 100 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 100 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 5786-21-0 |
| Catalog number: | R003AX1,100g |
| Molar formula: | C18H19Cl4 |
| Molar weight: | 326.83 |
| Storage: | +4°C |
| EC-no: | 227-313-7 |
| UN-no: | 2811 |
| ADR: | true |
Alternative products
8-Chloro-11-(4-methyl-1-piperazinyl)-5H-dibenzo[b,e][1,4]diazepine (1 x 5 g)
- CAS: 5786-21-0
- Cat. No.: R003AX1,5g
price excl. vat
€ 117,31
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
8-Chloro-11-(4-methyl-1-piperazinyl)-5H-dibenzo[b,e][1,4]diazepine (1 x 25 g)
- CAS: 5786-21-0
- Cat. No.: R003AX1,25g
price excl. vat
€ 203,74
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
8-Chloro-11-(4-methyl-1-piperazinyl)-5H-dibenzo[b,e][1,4]diazepine (1 x 1 g)
- CAS: 5786-21-0
- Cat. No.: R003AX1,1g
price excl. vat
€ 104,96
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

