Benzenesulfonamide, 4-amino-N-(4,6-dimethyl-2-pyrimidinyl)- (1 x 25 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 25 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 57-68-1 |
| Catalog number: | R00IA66,25g |
| Molar formula: | C12H14N4O2S |
| Molar weight: | 278.34 |
| Storage: | +4°C |
| EC-no: | 200-346-4 |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
Benzenesulfonamide, 4-amino-N-(4,6-dimethyl-2-pyrimidinyl)- (1 x 50 g)
- CAS: 57-68-1
- Cat. No.: R00IA66,50g
price excl. vat
€ 117,31
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Benzenesulfonamide, 4-amino-N-(4,6-dimethyl-2-pyrimidinyl)- (1 x 500 g)
- CAS: 57-68-1
- Cat. No.: R00IA66,500g
price excl. vat
€ 228,44
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Benzenesulfonamide, 4-amino-N-(4,6-dimethyl-2-pyrimidinyl)- (1 x 100 g)
- CAS: 57-68-1
- Cat. No.: R00IA66,100g
price excl. vat
€ 117,31
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

