N2,N2,7-Trimethylphenazine-2,8-diamine hydrochloride (1 x 25 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 25 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 553-24-2 |
| Catalog number: | R00I9V7,25g |
| Danger level: |
|
| Molar formula: | C15H17ClN4 |
| Molar weight: | 288.78 |
| Storage: | +20°C |
| EC-no: | 209-035-8 |
| Package group: | III |
| UN-no: | 3143 |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
N2,N2,7-Trimethylphenazine-2,8-diamine hydrochloride (1 x 500 g)
- CAS: 553-24-2
- Cat. No.: R00I9V7,500g
price excl. vat
€ 367,51
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
N2,N2,7-Trimethylphenazine-2,8-diamine hydrochloride (1 x 100 g)
- CAS: 553-24-2
- Cat. No.: R00I9V7,100g
price excl. vat
€ 154,41
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

