Praziquantel (1 x 25 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 25 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 55268-74-1 |
| Catalog number: | R0035UL,25g |
| Molar formula: | C19H24N2O2 |
| Molar weight: | 312.41 |
| Storage: | -20°C |
| EC-no: | 259-559-6 |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
Praziquantel (1 x 15 g)
- CAS: 55268-74-1
- Cat. No.: R0035UL,15g
price excl. vat
€ 136,02
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Praziquantel (1 x 5 g)
- CAS: 55268-74-1
- Cat. No.: R0035UL,5g
price excl. vat
€ 98,93
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Praziquantel (1 x 10 g)
- CAS: 55268-74-1
- Cat. No.: R0035UL,10g
price excl. vat
€ 117,48
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

