2'-Aminoacetophenone (1 x 25 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 25 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 551-93-9 |
| Catalog number: | R003340,25g |
| Molar formula: | C8H9NO |
| Molar weight: | 135.17 |
| Storage: | +4°C |
| EC-no: | 209-002-8 |
| ADR: | request |
Alternative products
2'-Aminoacetophenone (1 x 50 g)
- CAS: 551-93-9
- Cat. No.: R003340,50g
price excl. vat
€ 135,92
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
2'-Aminoacetophenone (1 x 10 g)
- CAS: 551-93-9
- Cat. No.: R003340,10g
price excl. vat
€ 98,84
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

