Strontiumacetate (1 x 100 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 100 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 543-94-2 |
| Catalog number: | R003UFL,100g |
| Molar formula: | (CH3COO)2Sr . xH2O |
| Molar weight: | 214.72 |
| Storage: | +20°C |
| ADR: | request |
Alternative products
Strontiumacetate (1 x 500 g)
- CAS: 543-94-2
- Cat. No.: R003UFL,500g
price excl. vat
€ 117,38
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

