α-D-Cellobiose octaacetate (1 x 100 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 100 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 5346-90-7 |
| Catalog number: | R00I9JN,100g |
| Molar formula: | C28H38O19 |
| Molar weight: | 678.59 |
| Storage: | +20°C |
| EC-no: | 226-304-5 |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
α-D-Cellobiose octaacetate (1 x 5 g)
- CAS: 5346-90-7
- Cat. No.: R00I9JN,5g
price excl. vat
€ 185,49
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
α-D-Cellobiose octaacetate (1 x 25 g)
- CAS: 5346-90-7
- Cat. No.: R00I9JN,25g
price excl. vat
€ 414,26
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

