Silver carbonate (1 x 10 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 10 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 534-16-7 |
| Catalog number: | R0037BE,10g |
| Danger level: |
|
| Molar formula: | Ag2CO3 |
| Molar weight: | 275.75 |
| Storage: | +20°C |
| ADR: | request |
Alternative products
Silver carbonate (1 x 5 g)
- CAS: 534-16-7
- Cat. No.: R0037BE,5g
price excl. vat
€ 166,77
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Silver carbonate (1 x 25 g)
- CAS: 534-16-7
- Cat. No.: R0037BE,25g
price excl. vat
€ 418,49
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Silver carbonate (1 x 1 g)
- CAS: 534-16-7
- Cat. No.: R0037BE,1g
price excl. vat
€ 98,83
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

