Silverbenzoate (1 x 5 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 5 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 532-31-0 |
| Catalog number: | R003U96,5g |
| Molar formula: | AgOOCC6H5 |
| Molar weight: | 228.89 |
| Storage: | +20°C |
| ADR: | request |
Alternative products
Silverbenzoate (1 x 25 g)
- CAS: 532-31-0
- Cat. No.: R003U96,25g
price excl. vat
€ 442,08
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Silverbenzoate (1 x 1 g)
- CAS: 532-31-0
- Cat. No.: R003U96,1g
price excl. vat
€ 105,11
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

