Methocarbamol (1 x 25 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 25 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 532-03-6 |
| Catalog number: | R00I9HT,25g |
| Molar formula: | C11H15NO5 |
| Molar weight: | 241.24 |
| Storage: | +20°C |
| EC-no: | 208-524-3 |
| ADR: | request |
Alternative products
Methocarbamol (1 x 1 g)
- CAS: 532-03-6
- Cat. No.: R00I9HT,1g
price excl. vat
€ 105,02
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Methocarbamol (1 x 5 g)
- CAS: 532-03-6
- Cat. No.: R00I9HT,5g
price excl. vat
€ 160,63
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

