Cefsulodin sodium (1 x 1 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 1 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 52152-93-9 |
| Catalog number: | R003OQF,1g |
| Molar formula: | C22H19N4NaO8S2 · xH2O |
| Molar weight: | 554.53 (anhydrous) |
| Storage: | +4°C |
| EC-no: | 257-692-4 |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
Cefsulodin sodium (1 x 25 mg)
- CAS: 52152-93-9
- Cat. No.: R003OQF,25mg
price excl. vat
€ 179,16
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Cefsulodin sodium (1 x 250 mg)
- CAS: 52152-93-9
- Cat. No.: R003OQF,250mg
price excl. vat
€ 308,89
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
Cefsulodin sodium (1 x 100 mg)
- CAS: 52152-93-9
- Cat. No.: R003OQF,100mg
price excl. vat
€ 247,12
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

