(S)-2-(6-Hydroxynaphthalen-2-yl)propanoic acid (1 x 1 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 1 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 52079-10-4 |
| Catalog number: | R00DFDJ,1g |
| Molar formula: | C13H12O3 |
| Molar weight: | 216.23 |
| Storage: | +4°C |
| ADR: | request |
Alternative products
(S)-2-(6-Hydroxynaphthalen-2-yl)propanoic acid (1 x 50 mg)
- CAS: 52079-10-4
- Cat. No.: R00DFDJ,50mg
price excl. vat
€ 447,31
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
(S)-2-(6-Hydroxynaphthalen-2-yl)propanoic acid (1 x 250 mg)
- CAS: 52079-10-4
- Cat. No.: R00DFDJ,250mg
price excl. vat
€ 969,74
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
(S)-2-(6-Hydroxynaphthalen-2-yl)propanoic acid (1 x 100 mg)
- CAS: 52079-10-4
- Cat. No.: R00DFDJ,100mg
price excl. vat
€ 641,88
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

