rel-(R)-6-Methyl-2-((R)-4-methylcyclohex-3-en-1-yl)hept-5-en-2-ol (1 x 5 g)
| Manufacturer: |
![]() |
|---|---|
| Amount: | 5 g |
| Number of items in the package: | 1 |
| CAS/ID No.: | 515-69-5 |
| Catalog number: | R0034G6,5g |
| Molar formula: | C15H26O |
| Molar weight: | 222.37 |
| Storage: | +20°C |
| EC-no: | 208-205-9 |
| ADR: | not hazardous |
Alternative products
rel-(R)-6-Methyl-2-((R)-4-methylcyclohex-3-en-1-yl)hept-5-en-2-ol (1 x 500 g)
- CAS: 515-69-5
- Cat. No.: R0034G6,500g
price excl. vat
€ 1.793,58
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
rel-(R)-6-Methyl-2-((R)-4-methylcyclohex-3-en-1-yl)hept-5-en-2-ol (1 x 100 g)
- CAS: 515-69-5
- Cat. No.: R0034G6,100g
price excl. vat
€ 677,63
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity
rel-(R)-6-Methyl-2-((R)-4-methylcyclohex-3-en-1-yl)hept-5-en-2-ol (1 x 25 g)
- CAS: 515-69-5
- Cat. No.: R0034G6,25g
price excl. vat
€ 325,70
Industrial quantities of substances at a discounted price
Ask for a larger quantity

